Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Informacje te służą jedynie do celów statystycznych oraz polepszenia użyteczności witryny. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
Chcesz:
Typ nieruchomości:
Miejscowość:
Powierzchnia (m2) od: do:
Cena (PLN) od: do:

O nas

KIM JESTEŚMY
Nasz zespół to licencjonowani pośrednicy w zakresie obrotu nieruchomościami. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie pozwalające nam skutecznie działać na rynku nieruchomości. W swych działaniach kierujemy się Standardami Zawodowymi Pośredników Nieruchomości oraz Etyką Zawodową. Standardy zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami, zgodnie z art. 4 pkt 14 ustawy o gospodarce nieruchomościami, stanowią reguły postępowania przy wykonywaniu zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. Zostały one określone przez Polską Federację Rynku Nieruchomości w uzgodnieniu z Ministrem Infrastruktury.

Grażyna Szczypek
Właściciel i założyciel PROPERTY,'S licencjonowany pośrednik obrotu nieruchomościami, numer licencji 8639.Od wielu lat moją pasją są nieruchomości na obszarze Trójmiasta. Potrafię dostrzec nowe potencjalne możliwości miejsc. Specjalizuję się w szybkim i trafnym kojarzeniu klientów na rynku nieruchomości.

Jestem absolwentką Wydziału Administracyjnego Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni. Ukończyłam również studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim na wydziale zarządzania kierunek Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Studia z Prawa Rodzinnego i Kodeksu Cywilnego.

Moją pasją jest rozwój osobisty w połączeniu z zogą, jazda na rowerze oraz windsurfing i narty.

 

Żyję z pasją i pracuję z pasją.

Powrót na poprzednią stronę