Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Informacje te służą jedynie do celów statystycznych oraz polepszenia użyteczności witryny. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
Chcesz:
Typ nieruchomości:
Miejscowość:
Powierzchnia (m2) od: do:
Cena (PLN) od: do:

Home Staging

HOME STAGING to technika przygotowania nieruchomości do sprzedaży tak aby uzyskała ona najwyższą możliwą cenę w jak najkrótszym możliwym czasie przy minimalnym zaangażowaniu nakładów finansowych. Nieruchomość przygotowana do sprzedaży (wynajmu) przy zastosowaniu technik home stagingu staje się produktem atrakcyjnym dla nabywców.

Kupujący, mając ogromny wybór wśród oferowanych nieruchomości, chcą kupić atrakcyjny "produkt", oczekują jego wysokiej jakości. Dlatego też dom lub mieszkanie powinno zostać odpowiednio przygotowane do sprzedaży i odpowiednio zaprezentowane potencjalnym nabywcom. Tak, aby wzbudzić w nich zainteresowanie, oczarować ich i sprawić by chcieli kupić nieruchomość, którą zobaczyli. Satysfakcję przyszłej transakcji kupna-sprzedaży powinni mieć Sprzedający proponując ładny, dobrej jakości produkt, a Kupujący ze świadomie podjętej decyzji o zakupie, gdyż mieli szansę ujrzeć cały potencjał nieruchomości. Wszystko to jest możliwe dzięki zastosowaniu kilku wskazówek prezentacji i przygotowania nieruchomości do sprzedaży. Są to działania, które nie wymagają często żadnych nakładów finansowych, a jedynie czas i dobre chęci właściciela nieruchomości. Jednym z podstawowych założeń home stagingu jest działanie niskokosztowe. SKUTECZNOŚĆ Badania na rynku amerykańskim wskazują skuteczność w skróceniu czasu sprzedaży -przeciętnie o 40%, a także w zwiększeniu realnej wartości nieruchomości o 10% - 20%.

Powrót na poprzednią stronę