Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Informacje te służą jedynie do celów statystycznych oraz polepszenia użyteczności witryny. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
Chcesz:
Typ nieruchomości:
Miejscowość:
Powierzchnia (m2) od: do:
Cena (PLN) od: do:

Inetligentny, komfortowy, elegancki, w doskonałej lokalizacji

Gdynia Dąbrowa, Dąbrowa ul. Pokrzywowa
244,56 m2
1 950 000 zł
>Lokalizacja nieruchomo¶ciKomunikacja miejskaSzkoła PrzedszkoleTeren rekreacyjnyUrz±d Bank>Służba zdrowiaSklep

DOM - inteligentny, komfortowy, elegancki, w spokojnej, otoczonej zielenią przestrzeni.

Doskonałe miejsce dla rodziny. Dom zaskakuje funkcjonalnością i przemyślanymi rozwiązaniami. Wybudowany i wykończony z dbałością o szczegóły.

Kameralne monitorowane, zamknięte osiedle zabudowane 4 budynkami w zabudowie bliźniaczej, zapewnia bezpieczeństwo i spokój.
Bliskość lasu stwarza poczucie mieszkania w otulinie natury.
Pod względem komunikacyjnym doskonały punkt „wypadowy”. W 3 min można  dojechać do obwodnicy trójmiejskiej, do budowanej nowej drogi S6 11 min. W odległości ok. 700 m od domu znajduje się pętla autobusowa i trolejbusowa.
Dąbrowa to także jedna z najlepiej przygotowanych do codziennego funkcjonowania sypialni Gdyni. Mieszkańcy mają tu zapewniony dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień: sklepy (duże i małe, kameralne butiki) punkty usługowe, znana w całym Trójmieście przychodnia lekarska, szkoła, przedszkola itp. Dla szukających odprężenia w sporcie: las z ogromnym potencjałem rowerowym, biegowym itp. a także siłownie, sala gimnastyczna, korty tenisowe, boiska do gry.
Osiedle zaprojektowane i wykonane zostało przez jednego z liderów deweloperskiego rynku w Polsce i Trójmieście. Zastosowane architektoniczne rozwiązania (fontanny, miejsca zielone) budzą poczucie wyrafinowanego smaku i estetyki.

DOM _charakterystyka
Na powierzchni 244,56 m2 rozciągającej się na trzech poziomach stworzono wnętrza, które pozostają w pamięci, i do których chce się wracać. Każdy z poziomów pełni odmienną funkcję. Spójna wizja architektoniczna, konsekwentna realizacja zamierzonego projektu oraz poczucie smaku i dbałość o idealne wykorzystanie przestrzeni - przyniosły imponujący efekt!
Poziom -1 o powierzchni 74,5 m2 zagospodarowano jako strefę rekreacyjną i gospodarczą. Znajduje się tu garaż o powierzchni 35m2, pomieszczenie rekreacyjne  o powierzchni 33m2, wraz z sauną oraz łazienka i kotłownia wyposażona w piec gazowy.
Poziom parteru – zajmuje powierzchnia 88 m2, która jest sercem domu i miejscem życia rodziny. Znajduje się tu ogromny salon o powierzchni 41m2 z kominkiem, częścią wypoczynkową oraz jadalnią. Wszystko zaaranżowane w kolorach i klimacie sprzyjającym odpoczynkowi i relaksowi. Z salonu wyjście na trasa i ogród. Do salonu przylega aneks kuchenny wyposażony w wysokiej klasy sprzęty AGD. Na poziomie parteru zaaranżowana została również spiżarka. Znajduje się tu gabinet o powierzchni 13m2 oraz łazienka z prysznicem.
Poziom piętra- zajmujący powierzchnię 68 m2 to część sypialniana domu. Tworzą ją przytulna sypialnia z garderobami. Pomieszczenie to zajmuje powierzchnię 22,5m2. Dwie sypialnie dziecięce   (12m2 i 14m2) oraz rodzinna łazienka wyposażona w wannę, prysznic, doświetlona oknem.
Do użytku właścicieli pozostaje również przestronna część poddasza, która stanowić może doskonały magazyn na tzw. „przyda się”.
Ogród o powierzchni 212m2, dyskretnie osłonięty naturalną skarpą, ozdobiony zielenią i fontanną, jest miejscem stworzonym do odpoczynku. Właściciele wyposażyli go w liczne udogodnienia: system automatycznego nawadniania trawnika, taras  z desek kompozytowych oraz rozsuwana markiza sterowana systemem inteligentnym.

Dom wyposażony jest między innymi w  poniższe udogodnienia :


- bezprzewodowy system inteligentnego sterowania umożliwiający: zdalne sterowanie oświetleniem (tablet, telefon itp.), ogrzewaniem domu (bezprzewodowe głowice grzejnikowe),elektryczne maty grzewcze w łazienkach, sterowanie markizą nad tarasem, czujniki zalania pomieszczeń, podtynkowe odbiorniki radiowe w łazienkach, na parterze i na piętrze. Możliwość ustawienia scen oświetleniowych, kontrola jasności oświetlenia z przycisków w aplikacji w telefonie.


-  system 4 kamer CCTV wraz z rejestratorem 1TB (2 tygodnie ciągłego nagrywania)

- zmiękczacz wody

- system automatycznego podlewania ogrodu

- sauna zogromnym powmieszczeniem rekeracyjnym


ZAPRASZAM na prezentację.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 §1 KC oraz innych przepisów prawnych. Podane w ofertach dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

 • Cena 1 950 000 zł
 • Powierzchnia 244,56 m2
 • Cena za m2 7 973,50 zł
 • Miejscowość Gdynia Dąbrowa
 • Dzielnica i ulica: Dąbrowa ul. Pokrzywowa
 • Liczba pokoi 5
 • Powierzchnia dodatkowa 0,00 m2
 • Powierzchnia działki 212,00 m2
 • Liczba kondygnacji budynku 3
 • Charakter budynku bliżniak
 • Przeznaczenie dom jednrorodzinny
 • Rok budowy 2013
 • Typ budynku blizniak
 • Materiał i technologia podziemie z bloczków betonowych, nadziemne kondygancje murowane z pustaków ceramicznych
 • Ogrzewanie gazowe
 • Media wodociąg, gazocią, kanalizacja, energia elektryczna
 • Dojazd asfaltowy, płyty jumbo
NASZE REKOMENDACJE
 • Stan wykończenia
 • Lokalizacja
 • Aktrakcyjność ceny
 • Przyjazna przestrzeń ?
  Przyjazna przestrzeń to otoczenie z infrastruktur± ułatwiaj±c± funkcjonowanie dzieciom, ich rodzicom, osobom starszym oraz niepełnosprawnym. Place zabawTAK Urzędy i punkty usługowe wyposażone w podjazdy dla wózkówTAK Winda z poziomu ziemi (bez podej¶cia po schodach)NIE Chodniki z podjazdami dla wózkówNIE Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnychTAK
WIĘCEJ INFORMACJI
Grażyna Szczypek
tel.: +48 784 404 693
nr licencji zawodowej: 8639
+48 784 404 693